تبلیغات
کامپیوتر - تایپ مستقیم خط نستعلیق در WORD
سه شنبه 1 دی 1388

تایپ مستقیم خط نستعلیق در WORD

   نوشته شده توسط: فرزین    

WORDتایپ مستقیم خط نستعلیق در

تایپ نستعلیق در word - شاهوار دات نت

لذت نوشتن خط نستعلیق آنقدر زیاد است که بسیاری آرزو می کنند تا کاش قادر بودند در کامپیوتر خود اقدام به تایپ خط نستعلیق و استفاده از آن می کردند .
البته نرم افزارهای مختلفی در این زمینه تهیه و ساخته شده اند که قادرند تا با خلاقیت شما و امکاناتی که نرم افزار در اختیارتان قرار می دهد اقدام به خلق خط زیبای نستعلیق در کامپیوتر نمایید . اما مشکل اصلی اینگونه نرم افزارها این است که شما می بایست عباراتی را که قصد نوشتن آن را به صورت نستعلیق دارید به صورت جداگانه و در محیط اختصاصی خود نرم افزار تایپ نمایید و سپس آن را به یک عکس تبدیل کرده و به نرم افزار Word انتقال دهید . که این عمل معمولا بسیار وقت گیر و پر دردسر است و علاوه بر آن معمولا فایل خروجی از کیفیت بالایی نیز برخوردار نمی باشد .

این بار قصد معرفی نرم افزاری را داریم که با استفاده از آن قادرید تا در نرم افزار Microsoft Word اقدام به تایپ مستقیم خط نستعلیق نمایید !

 

کافی است نرم افزار را نصب نموده و سپس به نرم افزار Microsoft Word مراجعه کرده  و فونت نستعلیق را انتخاب نموده و اقدام به تایپ کنید.
به همین راحتی ….. به همین خوشمزگی !


دقت داشته باشید این نرم افزار تنها در Microsoft Word 2000 یا نسخه های بالاتر (مثل ۲۰۰۳-۲۰۰۷)  عمل می کند .
شما قادر نیستید در نرم افزارهای دیگر (مثل فتوشاپ) از این فونت استفاده کنید و این نرم افزار تنها با نرم افزار Word هماهنگ شده است .

پس از نصب نرم افزار به محیط Microsoft Word مراجعه کرده و  فونت NASTALIQ را برگزینید و شروع به تایپ کنید . حال به راحتی قادرید تا اندازه و رنگ نوشته خود را با امکانات Word تغییر دهید .

»»  دانلود نرم افزار نستعلیق

حجم : تنها  ۱٫۷ مگابایت